بیانیه انتخاباتی موسسه فرق و ادیان حق پژوهی

باسمه تعالی
«إِنَّ ٱللَّهَ لَا يُغَيِّرُ مَا بِقَوۡمٍ حَتَّىٰ يُغَيِّرُواْ مَا بِأَنفُسِهِم»
(رعد/11)
ملت عزیز و همیشه قهرمان ایران اسلامی با عنایات الهی برگ‌زرین دیگری از تاریخ پرافتخار این مرز و بوم را در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری رقم خواهد زد.
ملت شریف ایران اسلامی، درحالی‌که غم از دست دادن شهیدِ جمهور سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدرش را بر دل دارد و در فراق آنان اندوهناک است؛ اما استوار و مقاوم بر عهد و پیمان خود، پای صندوق رأی می‌رود.
امروز ملت شریف ایران که به مدد الهی به قله نزدیک شده، بیش از هر زمان دیگر شاهد تبلیغات، فتنه انگیزی و تفرقه افکنی بدخواهان این مرز و بوم است؛ دشمنانی که بعضا در قالب فرقه‌ها و جریانهای انحرافی، مردم را از حضور در تعیین سرنوشت خود مأیوس کرده و با بزرگ‌نمایی نقاط منفی، زمینه را برای عدم حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم می‌نمایند!
بدخواهان باید بدانند که ترفندها و شگردهایشان بیش از هر زمان دیگر برای ملت یکپارچه ایران، نخ‌نما شده و از این راه طرفی نخواهند بست.
مؤسسه فرق و ادیان حق پژوهی با تبریک عیدسعید غدیر خم، با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب ضمن دعوت مردم شریف و همیشه در صحنه به حضور پرشور و باشکوه در حماسه انتخابات هشتم تیرماه، از نامزدهای محترم و طرفداران‌شان درخواست دارد از هرگونه اقدام دشمن شادکن بپرهیزند و با رعایت اخلاق و دوری از رفتار تفرقه انگیز، کام ملت ایران را شیرین و دشمنان این ملت مقاوم و سرافراز را ناامید گردانند.

والسلام
مؤسسه فرق و ادیان حق‌پژوهی (مشهدمقدس)